Logo uprostred.sk
   Späť uprostred facebooku
16
12

Habakuky Donovaly

 

Donovaly

Zábava pre deti i dospelých v Dobšinského rozprávkovom svete

Habakuky, Donovaly

Habakuky Donovaly
----------------------------
Na známosť sa dáva veľmi dôležitá správa!

Návšteva rozprávkovej dediny HABAKUKY na Donovaloch vás vtiahne do originálnej atmosféry slovenských rozprávok. Laktibrada, Popolvár, Zlatá Priadka a ďalší hrdinovia ľudových príbehov sa postarajú o autentický zážitok pre celú rodinu v dedinke, ako vystrihnutej z obalu detských knižiek a predstáv. Už len čakáte, kedy sa spoza Škrupinového zámku vynorí sám rozprávkar Dobšinský so zápisníkom v ruke. Fantázia a hravosť číha na každom rohu. Či už je to originálna rozprávková architektúra, interaktívne divadelné predstavenia, alebo ukážky ľudových remesiel-o program je postarané.

Ak by ste náhodou cestou po svete „za siedmimi horami a siedmimi dolami“ vyhladli, v miestnej „Hodovni“ sú pripravené všakovaké dobroty...
A to je len začiatok príbehu, ktorý si napíšete a prežijete v areáli Habakuky

HABADEJ KUKOV A PREKVAPENÍ JE TU len pre vás!

Čím sa platí v Habakukoch.

V rozprávkovom svete Habakuky sa platí originálnou rozprávkovou menou – mincami HABAKUKY (HBK) ktoré si môžete odniesť i ako suvenír. Zlatý habakuk má hodnotu 1€ a strieborný habakuk 0,50€. Eurá na habakuky je možné zameniť priamo v dedinke, a to dvojakým spôsobom. Bankovky sa zamieňajú v bankomatoch, tzv. „habodajoch“, mince v habakukáčskej zmenárni. Spätná zámena habakukov na eurá nie je možná.

Habakuky sú otvorené od mája do septembra.

www.habakuky.eu

Fotogaléria

Obrázok k akcii Habakuky Donovaly Obrázok k akcii Habakuky Donovaly

Reklama