Logo uprostred.sk
   Späť uprostred facebooku
1
1

Termálne kúpalisko Katarína

Sezóna ukončená

Kremnica

už čoskoro...

Termálne kúpalisko Katarína
---------------------------------
Areál termálneho kúpaliska Katarína a autocampingu v Kremnici sa nachádza na južnom okraji mesta v údolí kremnického potoka. Banský štrukturálny vrt z roku 1967 ležiaci južne od samotného kúpaliska je dodnes zdrojom veľkého množstva 50 °C teplej minerálnej vody s blahodarnými účinkami na pohybové a nervové ústrojenstvo.

Predpokladané otvorenie sezóny pripadá na posledný júnový týždeň.
---------------------------------------------------------------------------

Termálne kúpalisko má v prevádzke 5 bazénov, 1 reštauráciu s terasou s možnosťou ukrytia sa pred horúcim slnkom v letných mesiacoch a 1 bufetom s terasou.

Pre našich návštevníkov poskytujeme aj služby ako požičiavanie slnečníkov, lehátok, športových potrieb. K dispozícii je aj sauna, ktorá spríjemňuje chvíle predovšetkým v zimnom období. V prípade záujmu je možnosť spustenia aj v lete. Kapacita kúpaliska je 2500 osôb za deň.

Voda jeprírodná mineralizovaná voda síronovo-hydrogénuhličitanová vápenato-horečnatá, horúca, hypotonická. Má rokmi overené liečivé účinky v oblasti pohybového a nervového ústrojenstva, už pred 100. rokmi ju baníci využívali pre jej liečivé účinky.

Bazény: 2 detské bazény, 1 rekreačný bazén, 1 plavecký a 1 menší krytý sedací bazén.

Rekreačný bazén sa čistí každý pondelok – v tento deň nie je v prevádzke.

Otvorené:
Pondelok: 11:00 - 18:00
Utorok až nedeľa: 09:00 -18:00

Večerné kúpanie:
Ut, št, So: 18:30 - 20:30

Cenník:
Dospelí 5,5€, študenti 4€, deti 3,5€

http://www.kupaliskokremnica.sk/

Fotogaléria

Obrázok k akcii Termálne kúpalisko Katarína Obrázok k akcii Termálne kúpalisko Katarína Obrázok k akcii Termálne kúpalisko Katarína

Reklama