Logo uprostred.sk

Naša reklama

Reklama O nás uprostred facebooku
16
8

O nás

  Čo je uprostred.sk, prečo vznikla, ako funguje?

Milí priatelia, Stredoslováci,

žijeme na Strednom Slovensku a veríme, že žiť svoj život znamená viac ako sedieť pred TV a šetriť na nové auto.

Vždy nám tu však chýbali informácie o tom, kedy a kam vyraziť za zážitkami, akciami, podujatiami, kedy začínajú predpredaje na kultúru a šport... Vždy sme si potom zanadávali, keď sme sa dočítali v novinách, čo všetko sa v našom regióne už udialo. Z opačnej strany sme zase počúvali, ako sa ľudia o život v regióne nezaujímajú, ako tu nie je priestor, kde by sa dali veci prezentovať.

Vytvorili sme teda pre nás všetkých stránku uprostred.sk!

Naším zámerom je zverejňovať informácie o všetkých kultúrnych, spoločenských, športových a iných akciách a podujatiach pre verejnosť jednoducho, prehľadne a hlavne CELKOM BEZPLATNE.

Naše informácie nechceme obmedziť na fungovanie v jednom meste - uprostred.sk spája informácie z celého regiónu Stredného pohronia - okresy Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Zvolen, Žiar nad Hronom a celé blízke okolie - veď v tomto našom regióne sa dostaneme všade skôr, ako z jedného konca Blavy na druhý.

Chceme byť pritom poctiví a čestní. Stránku uprostred.sk sa usilujeme mať tak prehľadnú a priamu ako to bude len možné. Nechceme Vás zdržovať zbytočnou grafikou ani rozmernými bannermi. Avizované akcie budú vždy zobrazované len podľa časových údajov - žiadne predplatené a zvýraznené pozície na vrchu stránky. Reklama bude tak isto vždy len v priestore označenom ako reklama, bez chytákov na jej odkliknutie.

Informáciu o blížiacej sa akcii, podujatí, či dôležitom rozhodnutí sem MÔŽE ZASLAŤ KAŽDÝ BEZPLATNE A BEZ NUTNOSTI REGISTRÁCIE, prostredníctvom jednoduchých formulárov v stĺpčeku vpravo. Správca stránky si Váš text prečíta, ak to bude potrebné, upraví formátovanie textov a následne Vašu info opublikuje na stránke.

Reklama na stránke má byť jednoducho objednateľná (bez zložitých kalkulácii, rotácii, príplatkov za kadečo...) a cenovo dostupná aj pre bežných podnikateľov z nášho regiónu.

Ak by ste chceli našu snahu o oživenie regiónu podporiť, budeme veľmi radi, ak si nás dáte do linkov na Vašej stránke. Ak máte priestor, kde sa pohybujú aktívny ľudia, môžete nám pomôcť nalepením nálepiek či vystavením letáčikov, ktoré Vám radi zašleme.

Veríme priatelia, že spoločne podporíme rozvoj spoločenského života na Strednom pohroní a vďaka Vášmu záujmu a pomoci budeme môcť v budúcnosti rozšíriť uprostred.sk o množstvo ďalších zaujímavých informácii o našom regióne - o naše stredoslovenské atrakcie, o miesta, kde sa oplatí vyraziť, o info pre život uprostred Slovenska.

Váš tím uprostred.sk

Pridanie info

Pridať akciu, info, inzerciu

Pre pridanie novej informácie si vyberte najvhodnejší typ elektronického formulára.

Pridať: Akciu / Podujatie Dlhodobú akciu Program kina/divadla Predpredaj vstupeniek Sezónnu atrakciu Trvalú atrakciu Miestnu informáciu Zadať reklamu

Vaše informácie publikujeme čo najskôr (obyčajne do pár hodín), no sme len ľudia, tak si trúfame sľúbiť uverejniť veci do 3 dní od zadania cez formulár.

Pošlite nám teda prosím, info o Vašom podujatí čo najskôr, aby sme Vám ho určite zverejnili načas.

Kontakt

D2 design studio

Stránku uprostred.sk
navrhlo a prevádzkuje
D2 design studio.
www.d2design.sk

Stránku spravuje Paulína Dvořáková.

Pre bližšie info o zadávaní akcií a inzercie nás prosím neváhajte kontaktovať na:

Tel.: 0902 110 510
(Po-Pi: 9:00-15:00) uprostred@uprostred.sk

Alebo nám pošlite správu pomocou elektronického formulára >

Stiahnite si

Všeobecné podmienky používania stránky

Reklama uprostred.sk, výhody, ceny a podmienky

Návštevnosť

TOPlist