Logo uprostred.sk
   Späť Reklama Vitajte uprostred.sk! uprostred facebooku
23
6

Vitajte uprostred.sk!

  Ako stránka funguje, ako tu rýchlo nájsť hľadané alebo pridať nové info?

Vítame Vás na stránke uprostred.sk - na stránke venovanej kultúrnemu, spoločenskému a športovému dianiu uprostred Slovenska!

Túto stránku sme sa rozhodli navrhnúť ako celkom nový dizajn tak, aby ste v nej našli všetky informácie čo najrýchlejšie a najúplnejšie bez nutnosti veľa klikať a vyberať.
_____

Stránka je nastavená tak, aby Vám na úvod zobrazila pripravované akcie a dlhodobé podujatia z celého regiónu stredného Pohronia na najbližších 5 dní.

Pokiaľ Vás zaujímajú len informácie z Vášho mesta, výber si môžete zúžiť kliknutím na filter okresov (na skratky BB, BS, ZH, ZV, Okolie) pod logom.

Skratky okresov sú ako ŠPZ: BB = Banská Bystrica, BS = Banská Štiavnica, ZH = Žiar nad Hronom, ZV = Zvolen, Okolie = všetky okresy v blízkom okolí. Každý okres má "svoju" farbu nadpisov podľa ktorej na prvý pohľad poznáte, kde sa bude akcia konať.

Pokiaľ by ste chceli vidieť aj program na ďalšie dni, stačí poklikať ďalšie neoznačené dni v kalendári, a akcie na tieto dni sa pridajú do zoznamu akcii a podujatí.

Kliknutím na už označený deň sa takýto deň vypne. Kliknutím na číslo týždňa si zobrazíte (alebo následne vypnete) akcie na celý označený týždeň.

V treťom stĺpci nájdete náhodne vybrané ukážky z programov kín, divadiel a iných stálych scén, ako aj z miestnych upozornení a informácií.

Kompletné programy kín, divadiel a kompletné miestne upozornenia a informácie nájdete v záložkách na vrchu stránky.

Ak sami nejakú akciu alebo podujatie pripravujete, alebo by ste len chceli všetkým povedať, že toto treba vidieť či zažiť, môžete ju sem bezplatne "zavesiť" pomocou formulárov v sekcii "O nás, Kontakt + Pridať akciu / info"
_____

Veríme, že ostanete s nami uprostred diania uprostred Slovenska :-)

Fotogaléria

Žiadne obrázky v galérii

Reklama

Vitajte uprostred.sk!

Ako stránka funguje, ako tu rýchlo nájsť hľadané alebo pridať nové info?